Du har blivit inbjuden till följande händelse.
Titel: Test Utv.samtal (fkxBmdyj Test) När: sön den 16 maj 2021 4:30pm – 5pm Centraleuropeisk tid – Stockholm
Anslutningsinfo: Anslut till Google Meet meet.google.com/yre-gicx-rwo?hs=224
Kalender: fkxbmdyj@utb.karlshamn.se Vem: * Mikael Jönsson IKT-Enheten– organisatör * fkxbmdyj@utb.karlshamn.se
Information om händelsen: calendar.google.com/calendar/event?action=VIEW&eid=OWhidWt2ZTM4cjlpbzlmdDQ4YWloOWdrMW8gZmt4Ym1keWpAdXRiLmthcmxzaGFtbi5zZQ&tok=MzEjbWlrYWVsLmpvbnNzb25AdXRiLmthcmxzaGFtbi5zZWEwOGQxOGMyNWMzYzRmMzZhZGV…
Inbjudan från Google Kalender: calendar.google.com/calendar/
Du får detta e-postmeddelande till kontot fkxbmdyj@utb.karlshamn.se eftersom du prenumererar på inbjudningar i kalendern fkxbmdyj@utb.karlshamn.se.
Logga in på calendar.google.com/calendar/ och ändra aviseringsinställningarna för denna kalender för att sluta ta emot dessa e-postmeddelanden.
Om du vidarebefordrar den här inbjudan kan det göra det möjligt för alla mottagare att skicka ett svar till organisatören och läggas till på gästlistan, bjuda in andra oavsett deras egen inbjudningsstatus eller modifiera ditt OSA. Läs mer på support.google.com/calendar/answer/37135#forwarding